Drużyny harcerskie


Drużyny harcerskie (11-13 lat) – oznacznik zielony z ogniskiem, starszoharcerskie (13-16 lat) – granatowy z lornetką, wędrownicze (16-21 lat) – zielony z ogniskiem.

<iframe src=”https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1k9La3ox6aQFfpe_n3kCjtRlWRS8” width=”640″ height=”480″></iframe>

Bartodzieje

46 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Buki'' (9 SBDHiGZ ''Infantis Silvae'')
166 Bydgoska Drużyna Wędrownicza ''Brda''
48 Bydgoska Drużyna Wędrownicza ''Orion'' (9 SBDHiGZ ''Infantis Silvae'')

 

Białe Błota

7 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Włóczykije''
7 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Białe Czaple''

 

Dolina Śmierci

144 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Knieja''

 

Fordon

Próbna Bydgoska Drużyna Harcerska ''Płomienie'' (SH ''Zielone Szeregi'')
5 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Burza''

 

Glinki

42 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska ''Krzewy'' im. Dzieci Bydgoskiego Września (SH ''Zawiszanie'')
43 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Uroczysko'' im. Krystyny Nogajówny - Zengteler (SH ''Zawiszanie'')
54 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza ''Ludzie Lasu'' (SH ''Horyzont'')
144 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Drzewa'' im. Olgi i Andrzeja Małkowskich (SH ''Las'')
44 Bydgoska Drużyna Wędrownicza ''Nocturno Venatores'' (SH ''Zawiszanie'')
(52) Próbna Bydgoska Drużyna Harcerska ''Sfora'' (SH ''Horyzont'')

Górzyskowo

71 Bydoska Drużyna Harcerska ''Durabo'' (SH ''Pod Wiatr'')

Jary

45 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Ufotropy ze Słonecznej'' im. Leona Barciszewskiego

Kapuściska

91 Bydgoska Drużyna Wędrownicza ''Równonoc'' (SH ''Pod Wiatr'')

Kozielec

18 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Nadwiślanie''

Maksymilianowo

7 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Łaziki'' (SH ''Zielona Siódemka'')

Miedzyń

16 Bydgoska Żeglarska Drużyna Harcerska

Osowa Góra

40 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Synowie i Córki Wiatru''

Sierniczek, Brdyujście

5 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Niezłomni''

Stare Miasto

6 Próbna Bydgoska Drużyna Harcerska Grom im. T. Kościuszki

Szwederowo

93 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Arbor''
24 Bydgoska Druzyna Harcerska NS ''Kornelki''

Śródmieście

7 Bydgoska Drużyna Starszoharcerska i Wędrownicza ''Forward'' (SH ''Zielona Siódemka'')
7 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Młode Wilki'' (SH ''Zielona Siódemka'')
61 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Leśna Brać'' im. Karola Wojtyły (SH ''Pod Wiatr'')

Wyżyny

100 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Zwiadowcy'' im. Janusza Kusocińskiego

Nieopisane

Próbna Bydgoska Drużyna Harcerska
Próbna Bydgoska Drużyna Harcerska NS
'Orkan'
7 Bydgoska Drużyna Harcerska ''Młodzi Odkrywcy'' (SH ''Zielone Szeregi'')
7 Bydgoska Drużyna Wodna ''Odkrywcy'' (SH ''Zielone Szeregi'')