Konkurs filmowy „A dlaczego harce”?

39863d699f64ec5f5a9624abb7e8304be2397915

Wreszcie są, upragnione wakacje! Masa wolnego czasu i energii (której mamy tym więcej, gdy jest tak piękna pogoda). Zapraszamy wszystkich filmowców do wykazania się w KONKURSIE! Należy nakręcić filmik – na obozie też można! 🙂 Jest o co walczyć – łączna pula nagród to aż 5 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Kategorie konkursowe:

1. Harcerze w akcji – przygoda
  2. Harcerskie klimaty – więzi przyjaźni
  3. Co w byciu harcerką/harcerzem jest dla mnie ważne i dlaczego? (realizując ten temat, należy przeprowadzić wywiad(y) z harcerkami/harcerzami)
  4. Oleńka i Andrzej (należy wspólnie z przyjaciółmi nagrać scenę z życia Olgi i Andrzeja Małkowskich)

W każdej kategorii do wygrania atrakcyjne nagrody! I miejsce – 700 zł, II miejsce – 400 zł, III miejsce – 150 zł.

Parametry:

Film może być nakręcony dowolnym urządzeniem: telefonem komórkowym, aparatem fotograficznym lub kamerą.

Długość: maksymalnie 5 minut

Format: MOV, MPEG4, AVI, WMV, MPEGPS, FLV, 3GPP, WebM

Standard wizji: 1080/i25

Rozdzielczość obrazu: 1920×1080 pikseli

Format obrazu: 16:9

Jakość: HD

Termin nadsyłania filmów: 15 września 2017 roku, godz. 23:59
Fundatorem nagród jest firma Business Consulting Sp. z o.o. z Katowic. Filmy należy przesyłać poprzez WeTransfer na adres: konkurs@buscon.pl

Szczegóły i regulamin na stronie: http://www.buscon.pl/csr

@filmomalkowskim

Regulamin konkursu „A dlaczego harce?”

Wzór zgody rodziców