KSW – czerwiec – 2 TERMINY!

DSC07773a

Najbliższe spotkanie Hufcowej Kapituły Wędrowniczej odbędzie się 12 czerwca (poniedziałek) oraz 19 czerwca (również poniedziałek), od godziny 17:00 na Wyspie Młyńskiej (lub, w przypadku niepogody, w harcówce SH „Horyzont” przy ul. Glinki 40 – o ostatecznym miejscu posiedzenia zapisani zostaną poinformowani SMSem na co najmniej 2 godziny przed jego rozpoczęciem).Na zgłoszenia mailowe (wedrownicza@gmail.com) czekamy, w przypadku kapituły 12.6 – do 10 czerwca, a 19.6 – do 17 czerwca, w obu przypadkach do godziny 20:00. W treści zgłoszenia prosimy zawrzeć: imię i nazwisko, jednostkę, cel przybycia oraz numer telefonu. Po otrzymaniu zgłoszenia kapituła odeśle maila zwrotnego.

Kapituła Wędrownicza Hufca Bydgoszcz – Miasto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *