Warsztaty Rad Drużyn – szczegółowe informacje

Bez tytułu

1) ZAPISY NA ZAJĘCIA
W tym roku sami możecie zdecydować, jakie tematy interesują Was najbardziej! Dlatego na część zajęć podczas warsztatów będą obowiązywały zapisy. Zapisów dokonuje indywidualnie KAŻDY uczestnik (lub jego drużynowy) za pomocą internetowego formularza. Nie gwarantujemy, że wszyscy wezmą udział we wszystkich wybranych formach, jednak dokonamy starań, żeby tak było.
Zapisów można dokonywać od teraz do wtorku 30. maja do godziny 21:00. Po tym terminie niezapisani uczestnicy będą losowo przydzielani do zajęć. Linki do zapisów:

ZASTĘPOWI: https://goo.gl/forms/XcrKmdwj4stqdWZu1

PRZYBOCZNI: https://goo.gl/forms/HSJ3ms9zYcOw0qnx2

2) KURS PIERWSZEJ POMOCY
W niedzielę, podczas Warsztatów, odbędzie się kurs pierwszej pomocy, prowadzony przez zewnętrzną firmę, zakończony certyfikatem. Kurs odbędzie się w godzinach 8:00 – 13:00. Jest przeznaczony dla osób w wieku min. 16 lat. Ilość uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, których można dokonać za pomocą powyższych formularzy. W kursie mogą wziąć udział także osoby nie biorące udziału w Warsztatach Rad Drużyn (w przypadku takich osób prosimy o kontakt mailowy).
3) NIE MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁU w Warsztatach, nie zgłosiłeś się, ale chcesz się spotkać przy harcerskim ognisku, pogadać, pośpiewać, miło spędzić czas? Instruktorze, drużynowy – zapraszamy Cię na sobotni wieczór! Zapraszamy na 20:00, na zajęcia pt. „Jak pracować z młodą kadrą. Pokolenie Z.”, a następnie na integracyjne zajęcia dyskusyjne i ognisko w niezwykłych formach, które chyba dotąd nie były stosowane na hufcowych imprezach 🙂 Chcesz zostać na noc? Nie ma problemu, na pewno znajdzie się gdzieś pod dachem miejsce na kanadyjkę i materac. Koszt noclegu – 10 zł ze śniadaniem. Bez noclegu oczywiście bezpłatnie.
4) CO ZABRAĆ?
Mundur, śpiwór, notatnik, długopis, latarkę pozostałe wyposażenie biwakowe. Możesz wziąć gitarę, śpiewnik. Zapewniamy pełne wyżywienie, więc o to nie musisz się martwić.
5) KIEDY SIĘ WIDZIMY?
W piątek można się kwaterować od 17:30. O 19:00 jest kolacja, na której chcielibyśmy, żeby byli już wszyscy uczestnicy, bo zaraz po niej zaczynamy zajęcia. W niedzielę kończymy o 14:00 (oczywiście jeśli wszystko będzie posprzątane).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *