XIX Harcerskie Pożegnanie Lata

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 100

XIX Harcerskie Pożegnanie Lata
19 września 2020 roku
HKTP „Kiwaczki” zaprasza na pożegnanie lata,
jednodniową imprezę na orientację w Leśnictwie Bielice w Bydgoszczy.

Udział biorą harcerze, harcerze starsi, wędrownicy i instruktorzy w następujących kategoriach:TD – 2-3 osobowe zespoły harcerzy, harcerzy starszych. Trasa łatwa 2,4 km, TS – indywidualne pokonywanie trasy 4,7 km przez wędrowników, instruktorów,
TP – szkoleniowe przejście trasy TD – całą drużyną. Mapa barwna do biegu na orientację Bielice w skali 1:10 000. Start i meta z leśnego parkingu przy barze „Pod Kogutkiem”, opodal Leśniczówki Bielice i pomnika.

ADaFaf

Dojazd samochodem, autobusem MZK linii 80 i dojście pieszo. Początek imprezy o godzinie 10.00. Zakończenie, zależnie od ilości uczestników, ok. godziny 13.00.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie zespołu lub indywidualne (dorośli) SMS-em na numer telefonu 514-939-397 do 17 września 2020 roku. „Biletem wstępu na zawody” jest harcerskie oświadczenie w sprawie COVID-19 oddawane przy pojawieniu się na starcie.

Uczestnik (zespół) otrzymuje mapę i kartę startową. W kategoriach TD i TS przewidujemy sportową klasyfikację oraz dyplomy i upominki. Uczestnicy, którzy ukończą imprezę, dostaną potwierdzenie do książeczki OInO.

Nie przewidujemy dodatkowej składki zadaniowej, wystarczy potwierdzenie opłacenia składek harcerskich za III kwartał 2020 roku.

ROHiS_NIW_pion_szerokość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *